Reklamy

ДП «Торговий дім «Росана» ТОВ «Росан-Агро» здійснює реалізацію ковбасних виробів, копченостей, субпродуктів, охолодженого свинного м’яса та свинних півтуш. За детальнішою інформацією звертатись у відділ збуту.

Агропромислова компанія
«Росан-Агро» – один з лідерів на
сучасному ринку України.

Cучасна група агропромислових підприємств, що включає тваринницькі комплекси по вирощуванню племінних та товарних свиней, переробне та торгівельне підприємство.

Сьогодні ТзОВ «Росан-Агро» є одним з найбільшиих господарств Західного регіону України за кількістю голів одночасного утримання поголів’я. На сьогоднішній день поголів’я двох свинокомплексів ТОВ «Росан-Агро», а саме: ТК «Росан-Агро» в с.Підгороддя та ТК «Дички» в с.Дички, становить 22 тисячі голів. Господарство входить до 20 найбільших господарств України.

Ідея бізнесу ТОВ «Росан-Агро» полягає в утворенні замкнутого циклу при виробництві кінцевого продукту. Тому 99,9% реалізації свиней відбувається на Дочірнє підприємство «М’ясопереобний коплекс «Росана» ТОВ «Росан-Агро. Відповідно відсутня конкуренція щодо каналів збуту свиней, оскільки компанія має власний переробний комплекс.