«Росан-Агро» налагоджує власне виробництво м’ясних консервів та напівфабрикатів

Агропромислова компанія «Росан-Агро» (с.Підгороддя, Івано-Франківська обл.) має намір налагодити виробництво м’ясних консервів та напівфабрикатів на дочірньому підприємстві «М’ясокомбінат "Росана"» (м.Рогатин).

«Ми будемо збільшувати нашу присутність на агроринках з більш широким асортиментом продукції. Це не тільки м’ясоковбасні вироби, це буде консервна продукція, напівфабрикати, напівфабрикати з високим ступенем готовності і т.д.», — повідомив генеральний директор компанії «Росан-Агро» Сергій Мамчич на прес-конференції з приводу 10-річчя ДП «М’ясокомбінат "Росана"»в Рогатині в суботу.

Як пояснив директор ДП «М’ясокомбінат „Росана“» Роман Івасишин, оскільки в даний час компанія не має технічної можливості виготовляти м’ясні консерви, то своє замовлення по їх виробництву розмістила на одному зі спеціалізованих заводів України.

«Продукція виробляється під нашою торговою маркою „Росана“ під нашим технологічним контролем і з нашої власної сировини за рецептурою, яка відповідає Державному стандарту України», — зазначив він і уточнив, що консерви вже реалізуються через мережу фірмових магазинів ДП «Торговий дім „Росана“» .

«Якщо даний проект буде успішним, ми будемо планувати інвестиції в цей проект для запуску власного консервного виробництва в Рогатині», — підкреслив Р.Івасишин.

Назад