Товари та послуги, які реалізує ТОВ «Росан-Агро»

Сперма кнурів

ТзОВ «Росан-Агро» на постійній основі реалізує сперму кнурів м’ясної породи Durok Landras та PenArLan. Детальнішу інформацію Ви зможете отримати за телефоном: +38 (067) 370-50-39.

Гноївка

Гноївка - найбільш доступний і поширений вид місцевих органічних добрив. Містить усі потрібні для росту рослин поживні речовини, збільшує вміст гумусу у ґрунті, сприяє поліпшенню структури та відновленню ґрунту після тривалого використання мінеральних добрив та пестицидів.

ТзОВ «Росан-Агро» здійснює реалізацію гноївки в достатніх кількостях, щоб задовольнити Ваші потреби. З приводу закупівлі звертайтеся за телефоном: +38 (067) 370-59-70.

Зважування вантажних автомобілів

ТзОВ «Росан-Агро» надає послуги по зважуванню вантажних автомобілів загальною вагою до 60 тон. Зважування здійснюються на сертифікованій електронній вазі з можливістю фотофіксації процесу зважування.

Місце розташування ваги - ТК «Росан-Агро», с. Підгороддя Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл., що на перетині транзитних автошляхів Львів–Івано-Франківськ та Мукачеве–Стрий–Тернопіль. Детальна інформація за телефоном: +38 (067) 370-50-40.

Зберігання зерна

ТзОВ «Росан-Агро» продає ємкості для зберігання зерна виробництва компанії „BIN” потужністю 200 тон кожна в кількості 8 од.. Детальніша інформація за телефоном: +38 (067) 370-50-40.